7 January 2012

Viral İletişim ve Pazarlama

Halkla İlişkilerde Çağdaş Yaklaşımlar dersi kapsamında incelenen viral iletişim konusuna ait videoları ve ilgili makaleyi aşağıda inceleyebilirsiniz.

Kadir Has Üniversitesi’ nin ve öğrencilerinin viral iletişim örneği.

Grease Müzikali – Kadir Has Üniversitesi Öğrencileri
Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler Birimi aktif olarak çalışıyor 🙂 Grease Müzikali’nin medyadaki yansımaları…
Kadir Has Üniversitesi öğrencilerinin “I Need a Hero” isimli şarkıya çektikleri videonun konvansiyonel mecradaki tanıtımından görüntüler… Üniversitesin Halkla İlişkiler ekibi sağlam maşAllah 🙂
Kadir Has Üniversitesi Öğrencileri’nden “I Need a Hero” müzikali. Hocalar da işin içinde bu sefer…
Müzikallerin kendileri kadar kamera arkası görüntüleri (backstage) de dikkat çekici… 4 dakikalık videoda iyi emek var…

Argan ve Argan’a ait olan “Viral Pazarlama veya İnternet Üzerinde Ağızdan Ağıza Reklam: Kuramsal Bir Çerçeve” başlıklı, konuyla alakalı kavramsal çerçeveyi oluşturan makaleyi de aşağıdan okuyabilirsiniz. Makaleyi indirmek içinse iki farklı yol mevcut. Birincisi orijinal kaynaktan buraya tıklayarak indirebilirsiniz. İkinsici ise aşağıdaki görselin altında yer alan bağlantıya tıklayarak ve ücretsiz üye olarak SlideShare.net üzerinden indirebilirsiniz.

Viral Pazarlama Veya İnternet Üzerinde Ağızdan Ağıza Reklam: Kuramsal Bir Çerçeve; Metin Argan, Mehpare Tokay Argan; 2006; Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisi (06/2); Eskişehir
Share

Mustafa Cıngı

Hi! Thank you for reading my posts. If you want to have more information about me, you can click "ABOUT ME" above, at the topmost of the site. Keep walking and enjoy the show :)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *