20 May 2021

HiT436| İş Planı

HiT436 Internet Stratejileri ve E-Ticaret dersimizin bu bölümünde hem bir iş planı nasıl hazırlanabilir onu konuşuyoruz, hem de KOSGEB, ORAN gibi kamu kurumlarının destek verirken veya çeşitli bankaların kredileri verirken talep edeceği temel bir iş planını örneklerle dolduruyoruz.

İş planı ile ilgili ders notuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Konuyla ilgili daha önceden çekmiş olduğum videoyu aşağıda seyredebilirsiniz.

Aşağıdaki videoda da örnek olması bakımından iş planının nasıl doldurulabileceği ile ilgili video yer almaktadır. Videoda yer alan iş planına ait boş ve örnek dosyaları ERUDM de yer alan bağlantı üzerinden indirebilirsiniz.

Sizden ricam sadece buradaki videolarla yetinmemenizdir. İş planıyla ilgili YouTube’da kısa bir arama yaparsanız harika içeriklerle karşılaşacaksınız. Burada dilimiz döndüğünce temel kavramlarından dem vurduğumuz iş planıyla ilgili detay ve nitelikli örnekleri seyretmeniz şiddetle tavsiye edilir.

Burada da bir e-ticaret işletmesi kurmak için gerekli olan resmi işlemleri kısa sürede oldukça ekonomik fiyatlarla nasıl yapabileceğinizi anlatan video mevcut:

Öne çıkan görsel Free-Photos tarafından Pixabay‘a yüklendi

Share

Mustafa Cıngı

Hi! Thank you for reading my posts. If you want to have more information about me, you can click "ABOUT ME" above, at the topmost of the site. Keep walking and enjoy the show :)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *