Merhabalar, öncelikle yeni eğitim-öğretim döneminizin hayırlı olmasını dilerim. Aşağıda öğrencilerimiz hangi programda okuyorsa ona göre seçmesi gereken dersler belirtilmiştir. Buna göre ders seçimlerinizi yapabilirsiniz:

Doktora ders dönemini bitirmiş ve yeterlilik sınavına hazırlanan öğrencilerimiz TEZ DANIŞMANLIĞI (daha önce seçilmiş olsa da) dersini ve “Yeterlilik sınavına hazırlanıyorum” seçeneğini işaretleyip onaya göndereceklerdir.

Tezli yüksek lisans DERS döneminde olan öğrencilerimiz ders programı üzerinden 1 mecburi ders + 4 seçmeli ders + tez danışmanlığı dersini seçip onaya gönderebilirler.

Tezli yüksek lisans TEZ döneminde olan öğrencilerimiz Uzmanlık Alan Dersi 2 ve Tez Çalışması 2 dersini seçebilirler. Arzu eden öğrencilerimiz tez yazmak yerine bir proje hazırlayıp TEZSİZ Yüksek Lisans programından mezun olabilirler. Bu konuda bilgi almak için İLETİŞİM sayfası üzerindeki yollardan biriyle benimle irtibata geçebilirsiniz.

TEZSİZ yüksek lisansa yeni kayıt yapan öğrencilerimiz ders programı üzerinden bakarak Hİ533 Araştırma Yöntemleri ve Raporlama dersi (mecburi ders) + 4 seçmeli ders seçip onaya göndereceklerdir. Ders programında iki ders çevrimiçi (uzaktan) yapılacaktır. Bu dersler Hİ541 Halkla İlişkiler Stratejileri ve Hİ533 Araştırma Yöntemleri ve Raporlama‘dır. Diğer dersler ise yüz yüzedir.

Bilimsel hazırlık programına yeni kayıt yapan öğrencilerimiz ders programında yer alan iki ders HİT517 Halkla İlişkilere Giriş ve HİT515 İletişim Bilimine Giriş derslerini seçip onaya göndereceklerdir.

Ders programına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Cümleten hayırlı bereketli bir akademik dönem diliyorum.