28 August 2011

Kayseri Ney Kursu

Facebook üzerinden kurmuş olduğumuz Kayseri Neyzenler Cemiyeti isimli gruba en fazla gelen sorulardan biri, Kayseri’ de nereden ney eğitimi alınabileceği üzere..

Efendim Kayseri’ de benim bilgim dahilinde olan 3 farklı eğitim merkezi mevcuttur.

  • Benim de derslerine büyük bir zevkle iştirak ettiğim Mustafa DEMİR Hocamızın kursu (İlim Yayma Cemiyeti’ nde, cumartesi günü saat 14:00′ da başlıyor.) (9 Kasım 2019 tarihli güncelleme: Mustafa Demir hocamız şu an Hunat Camii nin hemen yanında bulunan Hunat Hatun Medresesi’nde, girişin hemen sağındaki odalardan “Neyzen” isimli odada ney ve hüsn-ü hat derslerine devam etmektedir.)
  • Kayseri Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı İlk öğretim okullarının açılması zamanlarında öğrenci alımına başlar, okullar tatil olana kadar devam eder.. Dersler bildiğim kadarıyla akşamları ve hafta sonları verilmektedir.) Detaylı bilgiyi 0352 232 2040 nolu telefondan ve kurumun Instagram adresi üzerinden edinebilirsiniz. Websitelerinin olmaması gerçekten takdire şayan!

İnşAllah faydalı olmuştur..

Kayseri Neyzenler Cemiyeti Facebook Sayfası için TIKLAYIN..

Share

Mustafa Cıngı

Hi! Thank you for reading my posts. If you want to have more information about me, you can click "ABOUT ME" above, at the topmost of the site. Keep walking and enjoy the show :)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *