Bir akademisyen olarak öğrenciliğin hiç bitmeyeceğini bilmekle birlikte, 25 yıllık resmi öğrencilik hayatımın sonuna doktora tezimin kabûlü ile gelmiş bulunuyorum. 

Mustafa Akdağ Hocam Doktor Cübbesini Giydirirken...
Mustafa Akdağ Hocam Doktor Cübbesini Giydirirken…

Erciyes Üniversitesi’nde hem İletişim Fakültesi’nde hem de Enstitüte Halkla İlişkiler ve Tanıtım Anabilim Dalı’nda çalışmalarımı yönlendirmesinde, araştırmalarımın her aşamasında bilgi, öneri ve yardımlarını esirgemeyerek akademik ortamda olduğu kadar insani ilişkilerde de sonsuz desteğiyle gelişmeme katkıda bulunan danışman hocam sayın Mustafa AKDAĞ’a şükranlarımı sunuyorum.

20150909_155252
Mustafa Akdağ Hocam ile

Tezime İzleme Komitesi’nde yön veren sayın hocalarım Hakan AYDIN ve Zülfikâr DAMLAPINAR’a, savunma jürimde önemli fikirler veren Ümit ARKLAN’a, tezime fikirleri ve nokta atışları ile önemli katkılarda bulunan Emel TANYERİ MAZICI’ya ve doktora süresince derslerime giren ve beni yönlendiren hocalarıma çok teşekkür ediyorum.

20150909_155335
Tez Savunma Jürim Emel Tanyeri Mazıcı, Hakan Aydın, Mustafa Akdağ, Zülfikar Damlapınar ve Ümit Arklan ile

Tavsiye ettiği eserlerle literatürü takip etmeme vesile olan ve ihtiyacım olduğunda her zaman imdadıma koşan oda arkadaşım Metin EKEN’e ve diğer hoca arkadaşlarıma da şükranlarımı sunuyorum.

Tez süresi boyunca çeşitli konularda ihmal ettiğim atölyemiz Muazzam Fikirler Dükkanı (http://www.mfdukkani.com/ )ekibine ve anlayışları için kıymetli öğrenci kardeşlerime de teşekkürü borç biliyorum.

Aileme ve arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum, onların desteği olmasaydı bu tez asla olmazdı.

Dualarıyla arkamda olan herkese de çok çok teşekkür ediyorum. Bu dualar olmasaydı halimiz nice olurdu… Herkes lûtfen devam etsin, inşAllah bu unvanın hakkını verebilmek için daha çooook duaya ihtiyacım olacak.. 🙂

Öne Çıkan Görsel: Resim Alexas_Fotos tarafından Pixabay‘a yüklendi