26 May 2015

Altın Pusula Ödülü Erciyes İletişim Fakültesi’ne

TÜHİD – Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından bu yıl on dördüncüsü organize edilen ve halkla ilişkiler sektöründe Oscar ödülü olarak kabul edilen Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’nde Genç İletişimciler Kategorisi’nde Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencisi arkadaşlarımız S. Ece Doğancaner, Tuğçe İlhan, Esma Yakut ve Salih Andıç ödüle layık görüldüler.

Ödül kazanan proje ve kuruluşlar, 25 Mayıs 2015 Pazartesi akşamı, Raffles İstanbul Zorlu Center’da gerçekleştirilen ödül töreninde kamuoyuna açıklandı. Ödül törenine “Dünyanın En Büyük Markasında İletişime Önem Veren Yönetici” ödülünü alan Coca-Cola CEO’su Muhtar Kent ve UNDP Politika ve Program Destek Bürosu, Özel Sektör ve Vakıflar Ekip Yöneticisi Marcos Athias Neto başta olmak üzere iş ve siyaset dünyasının önemli simalarının yanı sıra seçici kurul üyeleri, kamu ve özel sektör temsilcileri ile medya ve halkla ilişkiler profesyonelleri, akademisyenler ve genç iletişimciler katıldı. Yani bayağı kallavi bir program oldu.

Seçici Kurul Başkanlığı’nı IPTV Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Atıf Ünaldı, jüri üyelerini ise Tick Tock Boom Genel Koordinatörü Cem Çınlar, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tuğçe Gürel Boran, Dijital Büro İstanbul Genel Müdürü Uğur Şeker, Utopic Farm Operasyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı Yiğit Kalafatoğlu’nun oluşturduğu Genç İletişimciler Kategorisi Jürisi tarafından ödüle layık görülmüş olmak büyük bir mutluluk oldu bizim için.

Danışmanlığını da bendenizin yürüttüğü “Özgüven Heryerde” isimli projeleriyle ödüle layık görülen arkadaşlarımı tebrik ediyor, 19 Mayısta bebeğim dünyaya geldiği için yanlarında olamadığım için özür diliyor ve bu başarılarının hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum 🙂

Proje bittiğinde ve ödül geldiğinde :)

Proje bittiğinde ve ödül geldiğinde 🙂

Başta TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Gonca Karakaş olmak üzere Fügen Toksü ve tüm yönetim kurulu ve ve TÜHİD üyelerine, ayrıca Çiğdem Antlı’ya, ve organizasyonda emeği geçen tüm ekibe şükranlarımı sunuyorum.

14. Altın Pusula Ödülleri

14. Altın Pusula Ödülleri Sahipleri

Ödülün detayları için tıklayınız.

 

Share

Mustafa Cıngı

Hi! Thank you for reading my posts. If you want to have more information about me, you can click "ABOUT ME" above, at the topmost of the site. Keep walking and enjoy the show :)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *