17 October 2017

ISSSS2017-“9th Conference of the Internatıonal Socıety for the Socıal Scıences of Sport” Konferansı

Geçtiğimiz hafta cumartesi günü 13-15 Ekim 2017 tarihlerinde dokuzuncusu tertip edilen “Conference of the International Society for the Social Sciences of Sport (Uluslararası Sporda Sosyal Bilimler Kongresi)” isimli konferansta benim de sunumum vardı.

Yerli yabancı pek çok akademisyenin hazır bulunduğu salonda “The Effect of Social Media on the Selection of Ski Resort by Ski Lovers: Erciyes Ski Resort Example” başlıklı çalışmamızı anlattım.

Bu kongrelerin en güzel yanı, pek çok akademisyenle tanışma imkânı yakalıyorsunuz. Kimisi hayatında ilk defa bildirisini sunacağı için çok heyecanlı bir genç akademisyen iken kimisi belki yüzüncü bildirisini sunan, kitaplarından ismini bildiğimiz otorite bir isim oluyor. Bu konferansta tanıştığım en enteresan isim ise, Alman sosyolog Kurt Weis idi. 77 yaşındayım dememiş, benim ne işim olur dememiş, Çorum’a bildirisini sunmaya gelmiş. Biz yaşarsak 77 yaşında Kurt Amca gibi olur muyuz acaba…?

Share

Mustafa Cıngı

Hi! Thank you for reading my posts. If you want to have more information about me, you can click "ABOUT ME" above, at the topmost of the site. Keep walking and enjoy the show :)

You may also like...

2 Responses

  1. İlayda KÖMÜR says:

    Bu kongre kimlerin ortaklığında yapılmıştı acaba?

Leave a Reply

Your email address will not be published.